Показати меню

Провокаціям бути: Очолювана закарпатським псевдоактивістом Павловим організація «ДОСТА» скликає підмогу

павловНаполеонівські плани псевдоактивіста Павлова: на Закарпатті організація «ДОСТА» скликає підмогу. Закарпаття опинилося в окупації через амбіції окремих груп громадян. Всі в’їзди та виїзди з області перекрито. Поліція працює у посиленому режимі, а люди, які відчули дискомфорт, пишуть про це на своїх сторінках у соцмережах. 

Сповна щодо ситуації, що склалася та її організаторів, висловився Андрій Деркачов у спільноті “Незалежний громадянський контроль”. На думку дописувача, організація “ДОСТА Закарпаття”, яку очолює сумнозвісний псевдоактивіст Павло Павлов блискавично втрачає позиції серед мешканців області, особливо серед власників автомобілів з іноземною реєстрацією.

Закарпатці обурені діями провокатора Павлова, який відчуває безкарність на Закарпатті, а тому легко дозволяє собі вчиняти хаос під носом у діючої влади. 

Сьогодні активіст Павлов, який не спромігся зібрати навіть 20 людей для участі в організованій ним акції непокори, суттєво втратив авторитет й змушений скликати подібних собі псевдоактивістів з Турківського району Львівської області, щоб хоч якось, інсценовано демонструвати, що бореться за інтереси народу, а насправді вкотре відстоює власні інтереси та відтягує момент згадки про його «благородну» персону. 

Нагадаємо, згідно зі змінами до Податкового та Митного кодексів, які вступили в дію 25 листопада, власники автомобілів на єврономерах, що є резидентами України, при в’їзді на територію країни мають їх розмитнювати або ввозити в режимі транзиту, сплативши грошову заставу, у розмірі митних платежів.

Тим не менш, сам Павлов, впродовж останніх двох років, жодного разу так і не здійснив «пересічку», хоч і має автомобіль із словацькими номерами. Поясненням цьому може бути тільки одне – Павлов, прикриваючись ідеями відстоювання народу та званням «активіста», а насправді відстоюючи власний меркантильний інтерес, швидко втрачає свій авторитет у нових політичних реаліях”.

Loading...
Loading...
16:54Переглядів: 1520 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше