Показати меню

З тероризмом на Закарпатті боротимуться за додаткові 15 мільйонів

сбуУСБУ в Закарпатській області розробило Регіональну програму, націлену на посилення захисту держави, суспільства і громадян від проявів тероризму.

Розробник документу – управління Служби безпеки України в Закарпатській області.

Як зазначається, ця програма націлена на посилення захисту держави, суспільства і громадян від проявів тероризму, виявлення та усунення причин і умов, які можуть призвести до вчинення терористичних актів на території області, ефективну координацію діяльності в регіоні суб’єктів боротьби з тероризмом у запобіганні терористичним актам щодо державних діячів, критичних об’єктів життєзабезпечення населення, об’єктів підвищеної небезпеки, що загрожують життю і здоров’ю значної кількості людей, та їх припиненні.

Фінансування заходів Програми здійснюватиметься згідно з кошторисом за рахунок коштів обласного бюджету та інших джерел, не заборонених законодавством, у сумі 14 670,0 тис. грн протягом 2019-2020 років.

У разі прийняття цього рішення, контроль за виконанням цього документу після схвалення депутатським корпусом облради здійснюватиме профільна постійна комісія обласної ради з питань законності, правопорядку, майна та приватизації, регламенту.

Loading...
Loading...
14:46Переглядів: 65 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше