Показати меню

Волошин і Бровді обмінялися люб’язностями! Рік буде цікавий і інформативний

конфліктУжгородський бізнесмен і депутат обіцяє, що спостерігати за мабутнім розвитком подій буде дуже цікаво, пише Вся Закарпатська Правда.

У зв’язку з певними обставинами, які поки що залишаються утаємниченими для загальної публіки, між колишніми компаньйонами виникло непорозуміння, що призвело до розколу у стосунках Івана Волошина та Роберта Бровді. Проте відкрити завісу таємничості вже пообіцяв Іван Волошин. Про це він коротко написав на своїй сторінці у Фейсбук:

А Король то голый! Настав час розвінчувати легенду про меценатабізнесменафілантропа Бровді, яку підтримував і я ( на свою голову ). Рукописи не горять покажемо аудиторії що стоїть за «мольбертами», за Майбахами, чартерами з вогнем, за конями та за іншими атрибутами життя «місцевого олігарха». І головне за чиї кошти. Розкажемо скільки і у кого набрав грошей, під які обіцянки, кому боргує станом на зараз. Також проінформуємо громадськість про багато інших цікавинок ( сокровених). Буде цікаво. Але це після мого приїзду ( скоро ). Не буду витрачати свій відпочинок на непотріб на прізвище Бровді“.

S90104-24540242

Ситуація нагадує випадок з італійським танцюючим мільйонером Джанлукою Вакі, коли зовнішня картинка абсолютно не відповідає суті, а об’єднує цих двох проходимців бажання гуляти і витрачати чужі гроші.

Тож слідкуйте за новинами і будьте в курсі найсвіжіших подробиць…

Loading...
Loading...
00:57Переглядів: 2295 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше