Показати меню

Львівська поліція кришує ромів – Карпатська Січ

циганиНаціоналістичний рух “Карпатська Січ” оприлюднив офіційну позицію членів руху щодо безчинств, які відбуваються на Львівщині за участі ромів. На думку націоналістів, злочинну діяльність циганів покривають правоохоронці.

“В місті Лева прокуратурою повідомлено про викриття організованого злочинного угруповання, створеного працівниками поліції за кількома статтями.

З травня по серпень 2018 року поліцією організовувались і покривались злочини, які чинили ци.г@ни на території залізничного вокзалу у Львові. Протягом цього часу злочинці пограбували безліч простих українців на суму майже 200 тисяч гривень.

Коли пересічні українці страждали від численних нападів і пограбувань – правоохоронні органи бездіяли. В той же час небайдужі жителі міста об’єднувались для боротьби зі злочинами ци/г@нів (https://galinfo.com.ua/…/hto_taki_lovtsi_i_proty_kogo_vony_…) , а “толерантні” називали їх расистами.

Ситуація з ромами (ци/г@нами)не покращувалась і дійшло до того, що методи боротьби стали радикальнішими. Львівською молоддю було вчинено напад на табір ци.г@нів, в результаті чого один з них загинув і вся ця справа очікувано завершилась тим, що народних месників притягли до кримінальної відповідальності (https://ua.korrespondent.net/…/4048504-napad-na-tabir-romiv… ) Amnesty International Ukraine, одразу ж закликало до покарання свідомих націоналістів, адже постраждали “невинні” ци.г@ни. Злочини останніх при цьому, звичайно ж, не враховуються. Останній напад ци.г@н на корінне біле населення стався нещодавно на Львівщині (https://www.unn.com.ua/…/1772280-za-pidozroyu-u-vbivstvi-u-… ), коли українку знайшли зі слідами насильницької смерті від рук ци.г@нки.

Ситуація з ци.г@нським криміналом вкрай небезпечна, а співпраця і покровительство з боку правоохоронних органів усім очевидні. Те, що висунута підозра 9 особам – це просто мізерна частина з цієї системи. Їм начхати на те, щоб українці почували себе безпечно на вулицях своїх міст, їхня мета – виключно збагачення будь-якими способами. І навіть подібні арешти звичайних пішок у масштабних корупційних схемах – всього лише для відводу очей та видимості боротьби.

Українцям необхідно якнайшвидше зрозуміти всі небезпеки і консолідуватись для опору. Нікому, окрім нас самих, ми не потрібні, тим паче поліції, яка служить лише інтересам власного гаманця”, йдеться у дописі на сторінці руху.

Loading...
Loading...
22:07Переглядів: 378 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше