Показати меню

Закарпатська команда припинила існування через виїзд футболістів за кордон

12210 квітня відбулось чергове засідання виконкому Берегівської федерації футболу.

У роботі засіданні взяв участь інструктор Федерації футболу Закарпаття Йосип Шитєв, який привітав усіх зі святами та за дорученням керівництва обласної федерації нагородив кубком і медалями футбольний клуб «Артос» Гать за перемогу в Лізі чемпіонів Закарпаття минулого сезону.

Надалі слово взяв голова Берегівської районної федерації Олександр Чегіль, який ознайомив присутніх із ситуацією, яка склалася у Берегівському футболі напередодні чемпіонату. Тож, у чемпіонаті не візьме участь ФК «Четфалва» із причини виїзду більшості футболістів команди на роботу за кордон. Цього року також зникла з футбольної карти району команда з Яношів, де футбол був завжди в пошані. Не набагато краща ситуація і в інших населених пунктах. Не визначилися з участю в чемпіонаті ФК «Батьово» та ФК «Зірка» Берегове.

Виявили бажання грати в чемпіонаті 2015 року десять колективів – «Артос» Гать, «Фенікс» Бадалово, футбольні клуби Боржава, Вари, Кідьош, «Талісман» Великі Береги, Мала Бийгань, Запсонь, Попово, Свобода.

Згідно із регламентом, затвердженим на засіданні, дозволено брати участь в чемпіонаті тільки трьом футболістам у кожній команді, які проживають за межами району. Не мають права брати участь в чемпіонаті футболісти, які змагаються на вищому рівні. Але мешканцям Берегівського району 1995 року і молодшим можна грати паралельно і в змаганнях вищого рівня, і в чемпіонаті району. Дозволяється дозаявка десяти футболістів протягом сезону, але за чотири тури до завершення чемпіонату вона заборонена. Перехід гравців із команди в іншу у перерві між першим та другим колом – за згодою трьох сторін.

Чемпіонат стартує 26 квітня і завершиться 4 жовтня. У випадку, якщо до початку сезону ще хтось з футбольних клубів виявить бажання взяти участь в чемпіонаті, – календар буде змінено.

Loading...
Loading...
10:09Переглядів: 492 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше