Показати меню

Конфлікт Погорєлова з Волошиним набирає обертів

66663520_1053 Останні події в Ужгородській міській раді явно демонструють – обласний центр не збирається повертатися під контроль мукачівського клану. Про це останнім часом відверто заявляють як окремі депутати міської ради, так і безпосередні керманичі. Зокрема, перший заступник міського голови Іван Волошин, у котрого наразі розгорівся доволі серйозний конфлікт зі своїм шефом – Віктором Погорєловим, прямо стверджує, що міський голова робить усе можливе для того, щоб обласний центр Закарпаття повернувся під повний контроль мукачівських політиків.

Наразі основним інструментом для цього є приведення до міста приватної мукачівської фірми, котра може повністю узурпувати сферу послуг ЖКГ і завдяки цьому отримати необмежений адміністративний ресурс на прийдешніх місцевих виборах. Таким чином, переконані депутати міськради, до головного представницького органу міста потраплять виключно ті політики, котрі вигідні та повністю підконтрольні добре відомим на Закарпатті мукачівським братам, а сам обласний центр перетвориться на своєрідний «придаток» до міста на Латориці.
Зараз для того, щоб провернути цю схему, міський голова Погорєлов, котрий, власне, і відповідає за «мукачівське» проведення виборів в Ужгороді, вдається до всіх можливих методів. Спочатку він намагався достроково позбавити повноважень свого першого заступника Івана Волошина, який зараз є практично основним фактором, котрий заважає меру виконати поставлене перед собою завдання. Однак зробити це не вдалося. Тоді мер вдався до прямих погроз та шантажу депутатів міськради. Як результат – депутати почали протестувати і виходити із «промерських» груп у міськраді.

Далі Погорєлов задіяв ще один інструмент із сфери свого впливу та переділив повноваження своїх заступників, відібравши у Волошина право завідувати тією самою сферою ЖКГ. Сьогодні, 20 квітня, на ранковій нараді з керівниками структурних підрозділів міської ради та виконкому Ужгорода міський голова Віктор Погорелов ознайомив усіх присутніх із розпорядженням №141, яке він підписав 10 квітня “Про функціональні повноваження міського голови, секретаря ради, першого заступника міського голови, заступників міського голови та керуючого справами виконкому”. Відповідно до цього розпорядження, Волошин буде курувати роботу управління в справах культури, молоді та спорту.  Відповідальним же за роботу житлово-комунальних підприємств відтепер є Володимир Фленько, на якому крім того вже питання медицини, соцзахисту, субсидій тощо. Співпадіння?

Як би там не було, ситуація в місті набирає загрозливих обертів. З одного боку мукачівський клан не цурається жодних методів, щоб повернути собі контроль над обласним центром. З іншого боку – міські депутати та політики, котрим небайдужа доля рідного Ужгорода, все ще тримають оборону і не збираються так просто здавати місто в руки прославлених кримінально-політичних авторитетів. Доказ тому – старт збору підписів за відставку Віктора Погорєлова. Як би там не було, далі буде тільки цікавіше. Адже попереду – вибори, від яких можна чекати всього, що завгодно…

Loading...
Loading...
14:33Переглядів: 754 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше