Показати меню

Міська бруківка замість центра міста “прикрашає” приватне володіння сина Ужгородського мера. Співпадіння?

11157296_827051604046834_1460228472_o1-1024x637Закарпатські журналісти знайшли старовинну бруківку, якою планували зробити мощення історичного центру Ужгороду, на подвір’ї будинку депутата міськради А.Погорєлова, сина мера Ужгороду Віктора Погорєлова.

Відомо, що ця бруківка ще у 2012 році була заскладована мером міста Віктором Погорєловим на власній автостоянці по вулиці Гойди. Тоді по вулиці Швабській проводили ремонтні роботи, тож бруківку часів Чехословаччини зняли й розмістили саме там. Розміщення не на території одного з комунальних підприємства, а на приватній території мера, тоді мотивувалось як заощадження коштів за складування. Про це писали чи не всі місцеві ЗМІ, припускаючи, що рано чи пізно з нею станеться щось прогнозоване, враховуючи репутацію міського голови.

На всі запити стосовно цього питання з міської ради надходила інформація про майбутню долю для бруківки: її обіцяли тримати там деякий час, до тих пір, поки не настане черга установки в центрі міста. Паркінг родина Погорєлових продала ще в минулому році, тому все ж таки прийшлося вивезти бруківку на територію КШЕП. Ймовірно, що кілька вантажних автомобілів в процесі вивозу сплутали кінцеву адресу, тому частина цінного каменю опинилася у дворі нового будинку сина міського голови. Інакше пояснення цій ситуації з міським майном знайти важко.

Loading...
Loading...
09:58Переглядів: 728 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше