Показати меню

Іло Глонті: В Ужгорода є величезний потенціал, але ужгородці недостатньо тиснуть на своїх політиків

3975838-img-3527На думку наймолодшого радника колишнього президента Грузії Михайла Саакашвілі Іло Глонті ситуація на політичному полі Ужгорода наразі абсолютно незрозуміла.
«В Ужгорода є величезний потенціал через розташування на кордонах. Мені незрозуміло, чому цей потенціал досі не використовується і створює країні тільки поганий імідж через контрабанду. Ви, можливо, недостатньо тиснете на політиків. Наприклад, у ситуації з вашими мерами. Ситуація в Ужгороді дуже незрозуміла, тому що є величезний потенціал, який ніхто не розвиває. Немає інвестиційної політики чи стратегії. Це проблема всіх пострадянських країн», – заявив Глонті.

На думку грузинського експерта, регіонові потрібно максимально використовувати наявний потенціал:

«У кожного регіону свій потенціал і свої можливості. Потрібно використовувати ситуацію, яка склалася в країні. Всі чекають реформ у центрі, а позиції реформаторів на місцях – вакантні. Мені незрозуміло, чому досі не з’явився регіон, який взяв би на себе відповідальність бути реформатором. Головне – використовувати всі свої можливості. в цьому і є запорука реформування», – переконує Глонті.

Loading...
Loading...
20:34Переглядів: 905 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше